Programma

vrijdag
26 apr. ⎯ 17:00

Locatie: Sportpark Varkenoord

Team: Onder 16

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Feyenoord JO16 vs Uit Team: Onder 16

zaterdag
4 mei ⎯ 15:00

Locatie: Sportpark Thurlede

Team: Onder 16

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Sparta Rotterdam JO16-1 vs Uit Team: Onder 16

zaterdag
11 mei ⎯ 12:30

Locatie: AFAS trainingscomplex

Team: Onder 16

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16 vs Uit Team: NAC Breda JO16-1

zaterdag
18 mei ⎯ 15:00

Locatie: Trainingscentrum FC Twente

Team: Onder 16

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: FC Twente/Heracles Academie JO16-1 vs Uit Team: Onder 16

zaterdag
1 jun. ⎯ 18:00

Locatie: AFAS trainingscomplex

Team: Onder 16

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16 vs Uit Team: Feyenoord JO16

Uitslagen

2 - 4

Datum:20 apr. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: AFC Ajax JO16-1

4 - 1

Datum:13 apr. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Go Ahead Eagles JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

2 - 0

Datum:30 mrt. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: Go Ahead Eagles JO16-1

4 - 2

Datum:23 mrt. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: PSV JO16-1

2 - 4

Datum:9 mrt. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: AFC Ajax JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

0 - 0

Datum:2 mrt. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: PSV JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

2 - 2

Datum:24 feb. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: Sparta Rotterdam JO16-1

2 - 3

Datum:17 feb. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: NAC Breda JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

4 - 0

Datum:27 jan. 2024

Competitie: 0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: FC Twente/Heracles Academie JO16-1

3 - 3

Datum:9 dec. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: FC Utrecht JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

1 - 0

Datum:2 dec. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: PEC Zwolle JO16-1

1 - 1

Datum:28 nov. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: NAC Breda JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

2 - 1

Datum:25 nov. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: ADO Den Haag JO16-1

1 - 0

Datum:18 nov. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: AFC JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

5 - 2

Datum:11 nov. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: De Graafschap JO16-1

1 - 3

Datum:18 okt. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: PEC Zwolle JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

1 - 2

Datum:14 okt. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: De Graafschap JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

0 - 5

Datum:11 okt. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: FC Den Bosch JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

6 - 0

Datum:7 okt. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: AFC JO16-1

2 - 1

Datum:30 sep. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: FC Den Bosch JO16-1

1 - 0

Datum:23 sep. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: NAC Breda JO16-1

0 - 0

Datum:16 sep. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: ADO Den Haag JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

3 - 1

Datum:2 sep. 2023

Competitie: 0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 16

vs

Uit Team: FC Utrecht JO16-1

1 - 1

Datum:27 aug. 2023

Competitie: B8200 Jeugdcup Onder 16 voorronde

Thuis Team: Excelsior Rotterdam JO16-1

vs

Uit Team: Onder 16

# Nr. Club GS W G V DS P
1 Feyenoord JO16 Feyenoord JO16 10 8 1 1 +9 25
2 Go Ahead Eagles JO16-1 Go Ahead Eagles JO16-1 12 7 2 3 +9 23
3 AFC Ajax JO16-1 AFC Ajax JO16-1 11 6 1 4 +6 19
4 AZ JO16-1 AZ JO16-1 9 5 2 2 +6 17
5 Sparta Rotterdam JO16-1 Sparta Rotterdam JO16-1 11 4 2 5 -11 14
6 PSV JO16-1 PSV JO16-1 10 3 2 5 +9 11
7 NAC Breda JO16-1 NAC Breda JO16-1 10 3 0 7 -6 9
8 FC Twente/Heracles Academie JO16-1 FC Twente/Heracles Academie JO16-1 11 1 0 10 -22 3
# Nr. Club GS W G V DS P
1 AZ JO16-1 AZ JO16-1 14 10 3 1 +22 33
2 NAC Breda JO16-1 NAC Breda JO16-1 14 8 3 3 +13 27
3 ADO Den Haag JO16-1 ADO Den Haag JO16-1 14 5 7 2 +13 22
4 PEC Zwolle JO16-1 PEC Zwolle JO16-1 14 5 4 5 0 19
5 FC Utrecht JO16-1 FC Utrecht JO16-1 14 5 3 6 -2 18
6 FC Den Bosch JO16-1 14 3 5 6 -13 14
7 AFC JO16-1 14 3 3 8 -17 12
8 De Graafschap JO16-1 14 2 2 10 -16 8