Terug naar overzicht

Meiden onder 15

Programma

zaterdag
20 apr. ⎯ 17:00

Locatie: Jan Ory Voetbalcomplex

Team: Meiden onder 15

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15 vs Uit Team: Kolping Boys JO15-2

woensdag
24 apr. ⎯ 18:45

Locatie: Sportpark De Nollen

Team: Meiden onder 15

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Kolping Boys JO15-2 vs Uit Team: Meiden onder 15

zaterdag
11 mei ⎯ 12:30

Locatie: Sportpark De Weijdt

Team: Meiden onder 15

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Koedijk JO15-1 vs Uit Team: Meiden onder 15

zaterdag
25 mei ⎯ 17:00

Locatie: Jan Ory Voetbalcomplex

Team: Meiden onder 15

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15 vs Uit Team: AFC 34 JO15-3

zaterdag
25 mei ⎯ 17:00

Locatie: Jan Ory Voetbalcomplex

Team: Meiden onder 15

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15 vs Uit Team: Rijp (de) JO15-1

Uitslagen

4 - 2

Datum:13 apr. 2024

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: BOL JO15-1

vs

Uit Team: Meiden onder 15

2 - 3

Datum:6 apr. 2024

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: Alcmaria Victrix JO15-1

0 - 4

Datum:16 mrt. 2024

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: HSV JO15-1

1 - 3

Datum:9 mrt. 2024

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Duinrand S JO15-1

vs

Uit Team: Meiden onder 15

7 - 2

Datum:6 mrt. 2024

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Vrone JO15-1

vs

Uit Team: Meiden onder 15

0 - 2

Datum:2 mrt. 2024

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: KSV JO15-1

0 - 1

Datum:10 feb. 2024

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Reiger Boys JO15-1

vs

Uit Team: Meiden onder 15

0 - 6

Datum:3 feb. 2024

Competitie: 0388 Onder 15 (3e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: Limmen JO15-1

2 - 5

Datum:16 dec. 2023

Competitie: 0387 Onder 15 (2e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: Duinrand S JO15-1

0 - 2

Datum:25 nov. 2023

Competitie: 0387 Onder 15 (2e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: HSV JO15-1

5 - 2

Datum:18 nov. 2023

Competitie: 0387 Onder 15 (2e fase)

Thuis Team: Kolping Boys JO15-2

vs

Uit Team: Meiden onder 15

0 - 2

Datum:11 nov. 2023

Competitie: 0387 Onder 15 (2e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: AFC 34 JO15-3

1 - 3

Datum:4 nov. 2023

Competitie: 0387 Onder 15 (2e fase)

Thuis Team: Alcmaria Victrix JO15-1

vs

Uit Team: Meiden onder 15

4 - 2

Datum:28 okt. 2023

Competitie: 0387 Onder 15 (2e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: Koedijk JO15-1

0 - 3

Datum:7 okt. 2023

Competitie: 0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: Alcmaria Victrix JO15-1

7 - 0

Datum:30 sep. 2023

Competitie: 0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Thuis Team: SSA-SJO VV Egmond JO15-1

vs

Uit Team: Meiden onder 15

2 - 2

Datum:23 sep. 2023

Competitie: 0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: AFC 34 JO15-3

1 - 1

Datum:16 sep. 2023

Competitie: 0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Thuis Team: Meiden onder 15

vs

Uit Team: Kolping Boys JO15-2

2 - 7

Datum:9 sep. 2023

Competitie: 0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Thuis Team: V.V. Bergen JO15-2

vs

Uit Team: Meiden onder 15

# Nr. Club GS W G V DS P
1 Vrone JO15-1 Vrone JO15-1 9 9 0 0 +25 27
2 HSV JO15-1 HSV JO15-1 8 6 1 1 +12 19
3 Reiger Boys JO15-1 Reiger Boys JO15-1 8 5 1 2 +15 16
4 Limmen JO15-1 Limmen JO15-1 9 5 1 3 +22 16
5 Rijp (de) JO15-1 6 4 1 1 +5 13
6 Kolping Boys JO15-2 Kolping Boys JO15-2 8 4 1 3 +4 13
7 KSV JO15-1 KSV JO15-1 9 4 0 5 +3 12
8 Alcmaria Victrix JO15-1 Alcmaria Victrix JO15-1 9 3 1 5 -7 10
9 Duinrand S JO15-1 Duinrand S JO15-1 9 2 1 6 -22 7
10 AZ MO15-1 AZ MO15-1 8 2 0 6 -17 6
11 Koedijk JO15-1 Koedijk JO15-1 9 1 1 7 -23 4
12 AFC 34 JO15-3 AFC 34 JO15-3 3 0 0 3 -10 0
12 BOL JO15-1 BOL JO15-1 8 1 0 7 -17 3
# Nr. Club GS W G V DS P
1 HSV JO15-1 HSV JO15-1 6 5 1 0 +17 16
2 Kolping Boys JO15-2 Kolping Boys JO15-2 6 4 1 1 +10 13
3 Duinrand S JO15-1 Duinrand S JO15-1 6 3 1 2 +6 10
4 Koedijk JO15-1 Koedijk JO15-1 6 2 0 4 0 6
5 AZ MO15-1 AZ MO15-1 6 2 0 4 -6 6
6 Alcmaria Victrix JO15-1 Alcmaria Victrix JO15-1 5 1 1 3 -5 4
7 AFC 34 JO15-3 AFC 34 JO15-3 5 1 0 4 -22 3